KSÜ Logo

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi

SUNULMAK ÜZERE KABUL EDİLEN BİLDİRİLERİN DUYURUSU-18.05.2021

ULTZK 2021 Kongresinde Sunulmak Üzere Kabul Edilen Bildirilerin Duyurusu

10. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi 2021 BAŞVURU YAPILAN BİLDİRİLERİN DEĞERLENDİRMESİ sonucunda 25 Haziran 2021 Cuma günkü oturumlarda sunulmak üzere kabul edilen bildirilerin listesi aşağıda sunulmaktadır. (NOT: Kongre Bilim Kurulu üyesi hakemler tarafından düzeltme istenilen çalışmaların revize edilmiş halini göndermeleri için son gün 4 Haziran 2021 tarihidir).  

Sunulmak için kabul edilen bildiriler kongre programına uygun olarak sunulduktan sonra bildiri ÖZETLERİ dijital ortamda pdf formatında E-Bildiri Kitapçığı şeklinde hazırlanıp ULTZK 2021 web-sayfasından yayınlanacaktır. Ayrıca, 25 Haziran 2021 Cuma günü kongre programına uygun olarak sunulan bildiriler için pdf formatında Kongre Katılım Belgesi düzenlenerek sunum yapan yazarlara e-posta yoluyla gönderilecektir.

ULTZK 2021 Kongresinin katılımcılarına sunmuş olduğu Bilimsel Hakemli Dergilerde yayınlanmak için öncelikli değerlendirme süreciyle ilgili bilgilendirme:

ORGANİZASYON KOMİTESİ, kongrede sunulacak olan bildirilerin alternatif dergilerin içeriğine uygun olanlar ile ULTZK 2021 kongresine tahsis edilmiş olan kontenjan sayısına göre eşleştirildikten sonra yazarlara davet formu gönderilecektir. Yazarlar bu daveti kabul etmelerini ORGANİZASYON KOMİTESİNE bildirmelerinden ve 25 Haziran 2021 tarihinde kongrede bildiri sunumu yapıldıktan sonra ilgili dergilerin editöryal/yayın kurulları ULTZK 2021 organizasyon komitesi tarafından bilgilendirilerek yazarların çalışmalarını dergilerin makale değerlendirme sürecine derhal dâhil edilmelerine olanak sağlanacaktır.   

Tüm katılımcılara ve süreçte emeği geçen Bilim Kurulu Üyelerine ve organizasyona destek olan tüm paydaşlarımıza kongremize göstermiş oldukları ilgi için teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,


Nihai Liste-19 Mayıs

SAYILARLA ÜNİVERSİTEMİZ

37744

Öğrenci

98928

Mezun

1272

Akademik Personel

1256

İdari Personel

272

Aktif Program

30

Öğretim Elemanı Başına Öğrenci

157869

Kütüphane Kaynağı